Головний спеціаліст з питань НС та цивільного захисту

Головний спеціаліст з питань НС та цивільного захисту

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Бурштинської міської ради – Іваськевич Олександр

 

Адреса м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4 (адмінбудівля міської ради), 2 поверх
Номер телефону 066 4940151
e-mail

 

Розпорядок роботи: 

понеділок-четвер: з 8:00 год. до 17:15 год.;

п’ятниця: з 8:00 год. до 16:00 год.;

обідня перерва – з 12:00 год. до 13:00 год.;

вихідні дні: субота, неділя

Прийом громадян: щоденно з 8:00 год  до 17:15 год.

Основні завдання головного спеціаліста:

 •  розробка і здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і реагування на них;
 •  визначення в межах своєї компетенції рівня надзвичайної ситуації, забезпечення оперативного і повного інформування міського голови та начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації і про хід її ліквідації;
 •  організація роботи, пов’язаної з ліквідацією надзвичайної ситуації, здійснення контролю в межах своєї компетенції готовність органів управління і сил цивільної оборони до дій за призначенням.
 •  відповідно до законодавства здійснює державний нагляд і контроль за виконанням вимог цивільної оборони і техногенної безпеки, заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх насідків, за станом готовності сил і засобів цивільної оборони до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій та відповідній території.
 •  координує діяльність органів місцевого самоврядування, служб цивільної оборони підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і підпорядкування щодо пошуку і рятування людей та ліквідації насідків надзвичайних ситуацій.
 •  забезпечує оповіщення населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації, контролює належне функціонування територіальних та об’єктових систем оповіщення.
 •  розробляє разом із зацікавленими організаціями прогнози ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, вивчає і контролює показник ризику на об’єктах господарювання.
 •  організовує у встановленому порядку надання допомоги населенню, яке потерпіло внаслідок надзвичайної ситуації.
 •  визначає разом з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності і підпорядкування склад, місця розміщення та оснащення сил і засобів територіальної підсистеми єдиної державної системи.
 •  у порядку, встановленому законодавством, забезпечує контроль за нагромадженням, збереженням та цільовим використанням матеріально-технічних ресурсів, призначених для ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.
 •  під час проведення пошуково-рятувальних робіт та робіт з ліквідації насідків надзвичайних ситуацій сприяє застосуванню за призначенням, спеціалізованих та невоєнізованих формувань.
 •  організовує впровадження в практику досягнень науки і техніки з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, зменшення впливу негативних наслідків та проведення робіт з їх ліквідації (у разі виникнення).
 • розробляє і погоджує в межах своєї компетенції плани дій з цивільного захисту та заходи щодо запобігання виникненню і ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та їх насідків, які є обов’язковими до виконання.
 •  організовує підготовку органів управління і сил цивільної оборони та населення до дій в умовах надзвичайної ситуації.
 •  організовує роботу щодо забезпечення безпеки осіб, які залучаються до роботи у районах виникнення надзвичайних ситуацій і збереження вантажів, що доставляються в ці райони.
 •  у межах своєї компетенції забезпечує реалізацію державної політики стосовно державної таємниці, встановлює контроль за її збереженням.
 •  формує обсяги замовлень на матеріально технічні засоби, необхідні для потреб органів управління і сил цивільної оборони міста.
 •  здійснює відповідно до законодавства комплексні перевірки стану цивільного захисту.
 •  організовує у встановленому порядку проведення навчань та тренувань з питань цивільної оборони, у тому числі підготовку учнів у загальній, професійно-технічних та інших навчальних закладах з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.
 •  організовує та здійснює через засоби масової інформації інформування населення щодо законодавства з питань дотримання вимог цивільного захисту та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій; заходів, які вживаються органами виконавчої влади для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, та іншої інформації, пов’язаної з правом навчання та пропагандою з питань запобігання надзвичайним ситуаціям.
 Посадова інструкція – ознайомитися

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено