ВОЄННИЙ СТАН

Перші тепличні овочі!

Наприкінці зими в овочах і фруктах , вирощених минулого літа , кількість вітамінів сильно зменшується. Ми про це знаємо  і тому « рука тягнеться » до свіжих продуктів , вирощених в парниках. Але недобросовісні виробники, в гонитві за прибутком можуть використовувати ударні дози добрив і пестицидів , що небезпечно для нас. Це не означає , що від цих продуктів потрібно відмовлятися зовсім . Просто до покупки «свіжих вітамінів » варто підходити з особливою ретельністю.

  • Не купуйте продукцію , яка реалізується у випадкових торгових точках , узбіч дороги або стихійних ринках . Купуйте овочі і фрукти тільки в спеціалізованих торгових закладах.
  • Поцікавтеся у продавця, чи є лабораторний висновок на цю продукцію .
  • Не купуйте овочі та фрукти , які виглядають незвично: занадто великі , з надзвичайно яскравим забарвленням , дуже блискучі.
Позбавляємо продукти від нітратів

Якщо куплені ранні овочі і фрукти піддати відповідній технологічній обробці, то в їжу потрапить на 10-50 % менше небезпечних для нашого організму нітратів.

  • Велика частина нітратів сконцентрована в шкірці , тому ретельно мийте фрукти і овочі , або счищайте шкірку .
  • Інше місце , де накопичуються нітрати , – стебла , черешки , качан ( у капусти ) . Тому від цих частин рослин краще позбавлятися.
  • Знизити концентрацію агрохімії можна, вимочуючи овочі у воді декілька разів по 15-30 хвилин. Воду можна підсолити або додати туди лимонний сік.

Ретельно підбираючи продукти для свого раціону , ми в змозі зробити наше харчування максимально корисним , допомогти організму комфортно зустріти весну і насолодитися цим прекрасним часом року !

 

 

Фельдшер санітарний відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Рогатинського відділу ІФ РВ ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» Наталія Николишин

Попередній ДО УВАГИ особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено