ВОЄННИЙ СТАН

Чому варто відмовитись від вживання фастфуду?

Чому варто відмовитись від вживання фастфуду?

Періодично всі ми споживаємо їжу швидкого приготування. Часом перед нею просто неможливо встояти, навіть прихильникам здорового способу життя. Всі знають про те, що гамбургери і нагетси їсти не бажано, але мало хто задумується, чому.

У фастфуду низька поживна цінність
Більшість страв швидкого приготування містять в собі прості вуглеводи, жири і натрій. А ось поживних речовин, які насичують організм, в них є вкрай мало.
Може спровокувати ожиріння
Їжа швидкого приготування висококалорійна і від неї швидко розвивається залежність. В результаті надлишок калорій відкладається в жир і призводить до набору зайвої ваги.
Фастфуд містить багато цукру
Фаст-фуд просто переповнений цукром, який в поєднанні з простими вуглеводами змушує організм виробляти інсулін, щоб впоратися зі стрибком глюкози в крові. Часте поїдання шкідливої їжі загрожує розвитком діабету другого типу.
Можуть виникнути проблеми зі шкірою
Цукор, що міститься в їжі швидкого приготування, викликає запальні реакції на шкірі, різні висипання.
Фастфуд містить високий рівень холестерину
Фаст-фуд – джерело штучних транс-жирів. Потрапляючи в організм, вони збільшують рівень холестерину.
Не корисна їжа викликає залежність
Продукти з високим вмістом жиру і цукру можуть викликати зміну рівня допаміну, в результаті чого довготривале споживання фаст-фуду провокує зміни в головному мозку, подібні з тими, які відбуваються при наркотичній залежності.
Фаст-фуд створює смакову іллюзію
Приємний присмак створює відчуття, ніби страву тільки що зняли з вогню, але це лише смакова добавка. Варто задуматися, як страва, яка була заморожена і потім приготовлена, може бути такою ароматною і смачною.
А також використовується в добавці «зі смаком диму», виробництво якої базується на розчиненні у воді продуктів тління різних порід деревини. Як і будь-які інші ароматизатори, подібний продукт не є корисним для організму людини!

 

Фельдшер санітарний відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Рогатинського відділу ІФ РВ ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ»

 

Попередній Найбільш затребувані вакансії у січні-лютому 2023 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено