ВОЄННИЙ СТАН

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок розроблення містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок розроблення містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про початок розроблення містобудівної документації- « Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста» та розроблення звіту СЕО (стратегічно екологічної оцінки) даного проекту.

Відповідно до ст.ст.17,18,19,21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України « Про СЕО», Бурштинська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації « Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста» та розроблення звіту СЕО (стратегічно екологічної оцінки) даного проекту.

Підстава для розроблення:  рішення  міської ради від 27.11.2019 № 29/84-19 « Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста».

Мета проектів містобудівної документації: генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обгрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій( функціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації.

Пропозиції щодо врахування  в містобудівній документації інтересів  фізичних та  юридичних осіб слід подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника  до виконавчого комітету Бурштинської міської ради за адресою: м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438) 44 -936;

факс (03438) 46-260;

e-mail: br-mrada@ukr.net.

або  каб.22,  IY  поверх міської ради (cектор містобудування та архітектури ).

Терміни подання пропозицій:   протягом місяця з дня опублікування повідомлення про  початок розроблення містобудівної документації- «Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста» та розроблення звіту СЕО (стратегічно екологічної оцінки) даного проекту.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій:

Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради Білоока   Тетяна Іванівна.

 

 Обгрунтування

щодо «Внесення змін  та доповнень до Генерального плану міста Бурштин,  Івано-Франківської області, з розробкою плану  зонування території міста» розроблення звіту про СЕО( стратегічно екологічної оцінки) даної документації.

 

Місто Бурштин –це місто обласного значення, по чисельності населення відноситься до малих міст розташоване на відстані 43 км від обласного центру м. Івано-Франківськ. Генеральний план був розроблений ДП «ДІПРОМІСТО» імені Ю. Білоконя Івано-Франківська філія та затверджений  рішенням міської ради від 30.09.2014 № 01/45-14. Зміни до генерального плану можуть виноситися не частіше ніж  один раз на п’ять років відповідно пункту 9 ст. 17 відповідно до Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності».

Внесення змін до генерального плану обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови міста та змінами нормативно-законодавчої бази.

На даний час є потреба оновити  генеральний план міста Бурштин, а саме:

– для садибної забудови –територію в урочищі «Глинище» ( продовження вулиць Квіткова, Лісна, Незалежності, вулиці Марти Гай, Воїнів АТО, Весняна) -площею 15,0 га;  вул. Стефаника, Юхвітова;

-для будівництва та обслуговування культової споруди (катехитичний центр)  по вул. Шевченка -0,3330га;

-для будівництва об’єктів комерційного призначення – по вул. Шухевича, Січових Стрільців, С. Бандери, Міцкевича, Будівельників, Калуська, Стуса) ;

-для будівництва  багатоповерхової житлової забудови з громадськими  приміщеннями  по вул. Зелена, С. Бандери, Шухевича,  в районі між вулицями Данила Галицького та Коновальця;

-для об’єктів культурно-спортивного призначення в масивах забудови (вул. Коновальця, Шухевича, Стуса, Міцкевича);

– для будівництва індивідуальних автогаражів (вул. Юхвітова);

Також  не було розроблено плану зонування території м. Бурштин. План зонування території  розробляється з метою визначення умов та обмежень використання територій для містобудівних  потреб у межах визначених зон, встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій м. Бурштин, їх ландшафтної організації.

Проект визначає існуюче та перспективне функціональне призначення території, обґрунтовує необхідність зміни функціонального призначення території, в разі встановленої потреби, що виникає на підставі аналізу техніко-економічних показників існуючого використання території, демографічного прогнозу, та потреб територіального розвитку населеного пункту. Проектні  рішення архітектурно-планувальної організації та потреби територіального розвитку міста обумовлюються в тому числі завданням на розроблення  внесення змін до генерального плану, державними  інтересами. Одночасно проект не змінює існуюче функціональне використання окремих земельних ділянок та їх категорій, а лише створює умови для наступної такої зміни на підставі Плану зонування території.

Внесення змін до генерального план розробляється у розвиток рішень Генеральної схеми планування території Івано-Франківської області затвердженої  рішенням обласної ради сьомого демократичного скликання від 30.06.2017 року № 548-16/2017, яка розроблена Державним підприємством Український держаний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю. М. Білоконя (м. Київ).

 

Розробка розділу “СЕО” щодо формування екологічно безпечного середовища м. Бурштин, Івано-Франківської області, виконується відповідно Закону України “Про СЕО” ( ст. 11, п. 3 ) та державних будівельних, санітарно-екологічних норм та правил.

До сфери охоплення «Стратегічною екологічною оцінкою» проекту відноситься оцінка наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, від реалізації проектних рішень. Стратегічна екологічна оцінка «Внесення змін до генерального плану м. Бурштин Івано-Франківської області» здійснюється для території, яка визначається проектною межею міста.

Таким чином, проект визначає територіальні (просторові) умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, в частині дотримання планувальних обмежень (санітарно-захисних зон, санітарних розривів, охоронних зон, природоохоронних зон), а також в частині дотримання режимів господарської діяльності в їх межах, які визначені законодавством України та низкою нормативно-правових актів та у сфері забезпечення норм санітарної гігієни та охорони навколишнього природного середовища на території населених пунктів.

Попередній Призов офіцерів запасу у 2020 році

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено