ВОЄННИЙ СТАН

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта “Про затвердження Положення про порядок і правила розміщення на території м.Бурштина пересувних малих архітектурних форм та транспортних засобів для здійснення виїзної торгівлі”.

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта “Про затвердження Положення про порядок і правила розміщення на території м.Бурштина пересувних малих архітектурних форм та транспортних засобів для здійснення виїзної торгівлі”.

Проєкт рішення Бурштинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок і правила розміщення на території м.Бурштина пересувних малих архітектурних форм та транспортних засобів для здійснення виїзної торгівлі » розроблено відділом економіки і промисловості виконавчого органу Бурштинської міської ради.

Метою даного регуляторного акту є розроблення проєкту рішення про забезпечення створення максимально сприятливих умов для здійснення торгової діяльності та визначення порядку проведення ярмаркових заходів та належного контролю за їх здійсненням.

Проєкт спрямований на встановлення чітких вимог щодо організації виїзної торгівлі та проведення виставково-ярмаркових заходів на території міста Бурштина, врегулювання відносин між суб’єктами господарювання, які приймають участь у виїзній торгівлі і виставковій діяльності, покращення санітарного стану вулиць та естетичного вигляду території міста Бурштина.

З текстом проєкту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:
– в мережі Інтернет http: https://burshtyn-rada.if.gov.ua/normatyvni-dokumenty/regulyatorniakty/
– у відділі економіки і промисловості виконавчого органу міської ради: вул. Січових Стрільців,4, 3 пов., к.12, тел.45-776.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді по e-mail: br-mradaek@ukr.net впродовж одного місяця у період з 06 березня по 06 квітня 2020 року з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта на офіційній сторінці виконавчого комітету міської ради в мережі Інтернет.


Проєкт рішення “Про затвердження Положення про порядок і правила розміщення на території м.Бурштина пересувних малих архітектурних форм та транспортних засобів для здійснення виїзної торгівлі” – переглянути

 

Відділ економіки і промисловості
виконавчого органу міської ради

Попередній Коментар міського голови Роксолани Джури щодо своєї позиції про створення об’єднаної територіальної громади.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено