ВОЄННИЙ СТАН

Повідомлення про оприлюднення проектів містобудівної документації

Повідомлення про оприлюднення проектів містобудівної документації

  1. Детальний план території окремої земельної ділянки площею 0,0147 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі(тимчасові споруди) на вул. С. Бандери, б/н  в м. Бурштин Івано-Франківської області.

Замовник проекту: Бурштинська міська рада

На виконання  рішення Бурштинської міської ради від 31.07.2018 № 11/57-18.

  1. Детальний план території окремої земельної ділянки площею 0,0278 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі(тимчасові споруди) на вул. Будівельників, б/н  в м. Бурштин Івано-Франківської області.

Замовник проекту: Бурштинська міська рада

На виконання  рішення Бурштинської міської ради від 31.07.2018 № 11/57-18.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради Білоока Тетяна Іванівна.

Мета проектів містобудівної документації:

визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки в межах населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва;

-визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

Забудова обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами.

При розробці даних проектів: прийнятий комплексний підхід до благоустрою території, з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

З містобудівною документацією  можна ознайомитись з 13.04.2019 року до  13.05.2019 року на офіційному сайті Бурштинської міської ради, у секторі містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради адресою: м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, ІУ пов, каб.22.

Відповідно до частини шостої ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що надійшли після встановленого строку залишаться без розгляду.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, юридичні особи, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється містобудівна  документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Бурштинської міської ради за адресою: м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438) 44 -936;

факс (03438) 46-260;

e-mail: br-mrada@ukr.net

Терміни подання пропозицій: з 13.04.2019 року до 12.05.2019 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 12.05.2019 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проектів містобудівної документації, які будуть проведені  13.05.2019 року 17.30 годині за  адресою:  актовий зал будинку культури імені Т. Шевченка по вул.С.Бандери,буд.60, місто Бурштин.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подаються під час проведення громадських слухань, а саме до 12.05.2019 року включно.


Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради  Білоока Тетяна Іванівна.                 

Попередній АIESEC презентував свої програми для бурштинських студентів

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено