Оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення»

Оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення»

Виконавчий комітет Бурштинської міської ради відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».

Проект рішення розміщено на офіційному веб-сайті Бурштинської міської ради в мережі Інтернет – переглянути , Звернення КП “Житловик”.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються в письмовому вигляді протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня оприлюднення проекту рішення на офіційному веб-сайті Бурштинської міської ради за адресою: КП «Житловик», вул. В. Стуса, 2, м. Бурштин, Івано-Франківська область, 77111 або Бурштинська міська рада, вул. С. Стрільців, 4, м. Бурштин, Івано-Франківська область, 77111.

Також пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються в електронному вигляді  по e-mail:  br-mrada@ukr.net та kpgytlovyk@ukr.net протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня оприлюднення проекту рішення на офіційному веб-сайті Бурштинської міської ради.

Додаткова інформація за телефоном: (03438) 44-681, (03438) 44-374.


Сектор житлово-комунального господарства і обліку комунального майна Бурштинської міської ради

Попередній Головне управління статистики в області інформує.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено