ВОЄННИЙ СТАН

Публічна пропозиція (оферта) КП «Житловик» про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

Публічна пропозиція (оферта) КП «Житловик» про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

ПОВІДОМЛЕННЯ від 16.03.2022
про публічну пропозицію (оферту) КП «Житловик» про укладення

ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з централізованого водопостачання та
централізованого водовідведення

 

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України Постанови №85 від 02.02.2022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690», на виконання  Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Комунальне підприємство «Житловик» (код ЄДРПОУ 03346035) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових приміщень в багатоквартирному будинку, а також власників (користувачів) індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті органу місцевого самоврядування  https://burshtyn-rada.if.gov.ua/   та/або  КП «Житловик»  http://zhytlovyk.bmr-kp.com.ua/  співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник (користувач) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за наявності).

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, власники (користувачі) індивідуальних (садибних) житлових будинків, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до КП «Житловик» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті Бурштинської міської ради та КП «Житловик» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (для населення) – переглянути \ завантажити

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (для населення) – переглянути \ завантажити

Попередній Відділ соціального захисту населення Бурштинської міської ради інформує про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг без зазначення персональних даних

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено