Повідомлення про переукладення договору – КП “Житловик”

Повідомлення про переукладення договору – КП “Житловик”

Шановні споживачі!

Адміністрація КП «Житловик» ставить Вас до відома, що у зв’язку із аварійним станом старої мережі водопостачання  с. Дем’янів з « 3 » червня 2022 року Вам буде припинено надання послуг з центрального водопостачання.

Відповідно до вимог ч. 5 ст. 50 «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України №690 від 05.07.2019р., виконавець послуги з централізованого водопостачання має право готувати, укладати та переукладати із споживачем договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Просимо Вас в короткий термін звернутися із заявою (з найменуванням об’єкту, його адресою) підписаною  замовником або уповноваженою ним особою (з інформацією про згоду суб’єкта персональних даних на обробку його персональних даних) в адміністрацію КП «Житловик» для виготовлення технічних умов і підключення Вас до нової мережі водопостачання.

Адміністрація КП «Житловик»

Попередній Нацполіція запустила ще один номер «гарячої лінії» з пошуку зниклих чи загиблих внаслідок військових дій рф в Україні

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено