ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів містобудівної документації «Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста» та ЗВІТУ СЕО ( стратегічно екологічної оцінки даного проекту).

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів містобудівної документації «Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста» та ЗВІТУ СЕО ( стратегічно екологічної оцінки даного проекту).

Замовник проекту: Виконавчий комітет Бурштинської міської ради

На виконання рішення Бурштинської міської ради від 27.11.2019 № 29/84-19 « Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації « Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території».

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради Білоока Тетяна Іванівна.

Мета: генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обгрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій( функціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації.

Розробка   ЗВІТУ про «СЕО» щодо формування екологічно безпечного середовища м. Бурштин, Івано-Франківської області, виконується відповідно до Закону України «Про СЕО»(ст.11.п.3) та державних будівельних, санітарно- екологічних норм та правил.

Пропозиції щодо врахування  в містобудівній документації інтересів  фізичних та  юридичних осіб слід подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника  до виконавчого комітету Бурштинської міської ради за адресою: м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438) 44 -936;

факс (03438) 46-260;

e-mail: br-mrada@ukr.net.

або в приміщенні ЦНАП вул. Січових Стрільців,15 нежитлове приміщення 1 (cектор містобудування та архітектури ).

Терміни подання пропозицій:   протягом місяця з дня опублікування повідомлення про  початок розроблення містобудівної документації – «Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста»  та  ЗВІТУ СЕО( стратегічно екологічної оцінки даного проекту).

З містобудівною документацією  можна ознайомитись з 12.05.2021 року до 11.06.2021 року на офіційному сайті Бурштинської міської ради, у секторі містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради адресою: м. Бурштин, вул.Січових Стрільців,15, (приміщення ЦНАП).

Відповідно до частини шостої статті 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що надійшли після встановленого строку залишаться без розгляду.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, юридичні особи, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється містобудівна  документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Бурштинської міської ради за адресою: м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438) 44 -936;

Прохання залишити пропозиції у визначений термін у журналі громадських слухань для їх врахування при подальшій розробці проекту.

факс (03438) 46-260;

e-mail: br-mrada@ukr.net

Терміни подання пропозицій: з 12.05.2021 року до 11.06.2021 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 11.06.2021 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації, які будуть проведені  14.06.2021 року 17.30год.  за  адресою:  актовий зал будинку культури імені Т. Шевченка по вул. С. Бандери, буд.60, місто Бурштин.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подаються під час проведення громадських слухань, а саме до 11.06.021 включно.

Генеральний план (основне креслення)

Звіт_про_СЕО_Бурштин

План зонування території

План існуючого використання

Пояснювальна записка ГП Бурштин

Пояснювальна записка Зонінг Бурштин

Схема розташування в системі розселення

Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради  Білоока Тетяна Іванівна.                 

Попередній Постійно діюча комісія із встановлення факту отруєння бджіл на території Бурштинської міської територіальної громади

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено