Повідомлення про оприлюднення проектів  містобудівної документації

Повідомлення про оприлюднення проектів  містобудівної документації

1.Про внесення змін до  містобудівної документації  «Детальний план території в м. Бурштин під будівництво і обслуговування культової споруди( катехитичний центр) по вул. Шевченка  в м. Бурштин Івано-Франківської області».

Замовник проекту: Бурштинська міська рада

На виконання  рішення Бурштинської міської ради від 30.09.2020 № 01/104-20 «Про внесення змін до містобудівної документації  «Детальний план території в м. Бурштин під будівництво і обслуговування культової споруди( катехитичний центр) по вул. Шевченка  в м. Бурштин »  та рішення  міської ради від 30.05.2017 № 08/32-17 «Про затвердження  детального плану території в м. Бурштин під будівництво і обслуговування культової споруди (катехитичний центр) на вул. Шевченка м. Бурштин».

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради Білоока Тетяна Іванівна.                                                                                          

Мета проектів містобудівної документації:

визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки в межах населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва;

-визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

Забудова обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами.

При розробці даних проектів: прийнятий комплексний підхід до благоустрою території, з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

З містобудівною документацією  можна ознайомитись з 01.04.2021 року до  30.04.2021 року на офіційному сайті Бурштинської міської ради, у секторі містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради адресою: м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 15, нежитлове приміщення 1.

Відповідно до частини шостої ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що надійшли після встановленого строку залишаться без розгляду.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, юридичні особи, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється містобудівна  документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Бурштинської міської ради за адресою: м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438) 44 -936;

факс (03438) 46-260;

e-mail: br-mrada@ukr.net

Терміни подання пропозицій: з 01.04.2021 року до  30.04.2021 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 30.04.2021 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проектів містобудівної документації, які будуть проведені  03.05.2021 року 17.30 годині за  адресою:  актовий зал будинку культури імені Т. Шевченка по вул.С.Бандери,буд.60, місто Бурштин.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подаються під час проведення громадських слухань, а саме до 30.04.2021року включно.


Детальний план території із змінами

Перспектива 

Схема розташування в населеному пункті

Фасад


Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради  Білоока Тетяна Іванівна.                 

Попередній Атестація робочих місць під час карантину

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено