Звернення військового комісара

Звернення військового комісара

В Україні триває завершальна шоста хвиля часткової мобілізації, яка розпочалась 18 червня. Її тривалість становить 60 днів, що передбачено законом 113- VIII  про « часткову мобілізацію».
Принципових відмінностей від попередньої хвилі не буде. Тим не менш, на поточний момент не відомо, скільки людей буде призвано в рамках шостої хвилі. Згідно з прогнозом військового прокурора Анатолія Матіоса їх кількість становить 50 тисяч чоловік. Всього відповідно до вищезазначеного закону в 2015 році мобілізація проводиться в три черги протягом 210 діб. 20 січня була оголошена четверта хвиля мобілізації, тривалістю 90 днів, з квітня – п’ята хвиля, тривалістю 60 днів, а на червень була запланована шоста, також тривалістю 60 днів. Офіцерський склад буде направлений для відповідної підготовки у військові навчальні заклади.
Кваліфіковані солдати, сержанти будуть направлені в навчальні центри. Інші військовослужбовці будуть проходити підготовку в навчальних центрах і на військових полігонах. Таким чином, жоден військовозобов’язаний без проходження повного циклу підготовки не буде допущений до виконання завдань за призначенням.
Мета Росії – знищення України як незалежної, демократичної держави. Для цього відбулась окупація Криму і почато війну на Сході нашої країни. Росія планувала дестабілізувати ситуацію на всьому південному Сході: на початку 2014 року масові заворушення, російські прапори, штурми адміністративних будівель розгортались від Харкова до Одеси. Фактично Росія ставила собі за мету в кожній області створити те, що зараз відбувається в окупованих районах Донецької та Луганської областей.
Український народ, українська армія зупинили цей процес, стабілізували ситуацію, і  їхні плани зазнали поразки. Спроби перенести війну з Донбасу в інші регіони були зупинені завдяки мужнім і самовідданим діям наших солдат.
Сьогодні настають вирішальні часи. Справа захисту територіальної цілісності держави – це справа кожного громадянина, і тільки об’єднаними зусиллями ми вистоїмо у боротьбі з агресором.
Військовий комісар Галицько-Рогатинського об’єднаного районного військового комісаріату майор К.В. Яковлев

Опубліковано: 06.08.2015

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено