ВОЄННИЙ СТАН

Звернення міського голови Василя Андрієшина з нагоди 35 річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Звернення міського голови Василя Андрієшина з нагоди 35 річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні мешканці Бурштинської громади!

Минає 35 років відтоді, як сталася жахлива техногенна катастрофа – аварія на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС, яка залишила на тілі України незагоєну рану. Чорнобиль завжди буде нашим спільним болем, символом великого людського горя, адже це – одне з найбільш болючих випробувань, що випали на долю українського народу. Страшна  аварія на  Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Чорнобильська  трагедія та ліквідація її наслідків досі є символом самовідданої боротьби людини із будь-яким, навіть невидимим, ворогом.

Пожежники, які першими виїхали гасити вогонь на четвертому енергоблоці ЧАЕС. Лікарі, які боролися за життя тих, хто отримав променеву хворобу. Персонал станції, дозиметристи, солдати, науковці, будівельники. Ліквідатори, які заслуговують найвищої поваги та вдячності.

Ми шануємо подвиг ліквідаторів аварії, сьогоднішніх рятівників, їх родини. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, наші співвітчизники виконали і продовжують виконувати свій обов’язок, захищати людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації та масштабних пожеж. Про це ніколи не забути!

На жаль, цього року через карантинні обмеження у нашій громаді не відбудуться традиційні заходи з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС, проте, днями я підписав розпорядження про нагородження ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС нашої Бурштинської громади.

Шановні ліквідатори Чорнобильської катастрофи! Щиро бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добра, довгих щасливих років життя,сімейного затишку, шани і щирої поваги від людей.

Також згадуємо тих, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії. Їх подвиг – безсмертний! Вічна пам’ять справжнім героям, віддавшим своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою.

З повагою, міський голова Василь Андрієшин

Попередній Громадський бюджет

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено