Звернення міського голови Василя Андрієшина з нагоди Дня Героїв України!

Звернення міського голови Василя Андрієшина з нагоди Дня Героїв України!

Дорогі учасники національно-визвольних змагань, мешканці Бурштинської громади!
23 травня відзначаємо День Героїв України – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто поклав своє життя за нашу з вами свободу, тих, хто боровся і захищав Україну!
 
Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА – Україна здобула омріяну Незалежність. А сьогодні завдяки сучасним героям — Героям Небесної Сотні, учасникам АТО, учасникам бойових дій — Україна і гідно надалі відстоює свою державність в часі війни з російським агресором.
 
Це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму. Адже столітні випробування нашого народу ще раз засвідчили, що Україна лише тоді буде могутньою державою, коли національна ідея з кожним поколінням передаватиметься від діда до батька, від батька до сина. Обов’язок кожного з нас–завжди пам’ятати про героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну.
 
У цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!
 
Слава Україні! Героям слава!
 
З найкращими побажаннями, міський голова Василь Андрієшин.
Попередній “Тиждень безпеки дорожнього руху”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено