ВОЄННИЙ СТАН

Звернення міського голови Василя Андрієшина щодо вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів

Звернення міського голови Василя Андрієшина щодо вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів

Сьогодні, 28 листопада в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів.
Голодомор 1932–1933 років — акт геноциду українського народу, здійснений Російською імперією, яка на той час називалася СРСР, шляхом організації штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат.
Як казав Вінстон Черчель: «Забути минуле – означає примиритися з його поверненням», тому пам’ять про голодомор для українського суспільства це не тільки питання співчуття, жалю і смутку за жертвами комунізму, але і справа принципу, розуміння справедливості та критерій людяності.
Голодомор назавжди змінив хід історії українського народу. Зараз Україна теж переживає важкі часи, бо на її східних теренах триває антитерористична операція. І ведучи боротьбу з ворогом, який вдерся на нашу землю, ми вже по-іншому дивимося і на події 1932–1933 років. То теж була така ж справжня, і така ж неоголошена війна проти України. Тому сьогодні нам як ніколи потрібна єдність.
Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, кого забрала голодна смерть і запалімо сьогодні свічку пам’яті за тими, хто став жертвами репресій тоталітарного режиму. І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.
З повагою міський голова Василь Андрієшин
Попередній IV пленарне засідання: затвердили депутатські комісії, призначили старост, утворили виконком та розпочали процес реорганізації сільських рад

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено