ВОЄННИЙ СТАН

Звернення міського голови Роксолани Джури з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Звернення міського голови Роксолани Джури з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції пролунав вибух, що сколихнув увесь світ. Чорнобильська трагедія та ліквідація її наслідків досі є символом самовідданої боротьби людини із будь-яким, навіть невидимим, ворогом.

Пожежники, які першими виїхали гасити вогонь на четвертому енергоблоці ЧАЕС. Лікарі, які боролися за життя тих, хто отримав променеву хворобу. Персонал станції, дозиметристи, солдати, науковці, будівельники. Ліквідатори, які заслуговують найвищої поваги та вдячності.

Сьогодні Чорнобиль знов у всіх на слуху. Горить зона відчуження, горять ліси, села. Знову кращі сини України стали на боротьбу з вогняною стихією.

Ми шануємо подвиг ліквідаторів аварії, сьогоднішніх рятівників, їх родини. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, наші співвітчизники виконали і продовжують виконувати свій обов’язок, захищати людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації та масштабних пожеж. Про це ніколи не забути!

Щиро бажаємо всім нам безпеки, спокою і миру, а також бережливого ставлення один до одного, до своєї землі, до власного життя!

Попередній 26 квітня – річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено