ВОЄННИЙ СТАН

Зустріли Волонтера Корпусу Миру

1

Початок літа 2016 у нас виявився дуже продуктивним та позитивним. Цим самим ми автоматично налаштувались на плідну роботу. Сьогодні, а саме 1 червня ми прийняли у нашу команду волонтера Корпусу Миру Dray Williams.

Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя.

ЦІЛІ:

  • допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації
  • сприяти кращому розумінню американців українцями
  • сприяти кращому розумінню українців з боку американців

Метою добровольця є посилення компетенції членів громад та обслуговуючих організацій, сприяння сталому розвитку місцевих організацій та міжгалузевому співробітництву між громадським, урядовим та приватними сектором.

Волонтера зустріли в усіх українських традиціях, вишиванки та хліб з сіллю були присутні. Від сьогодні Dray Williams частина нашої дружньої команди і ми з задоволенням будемо працювати разом із ним.

Отже, слідкуйте за нашими новинами, адже кожного дня наша робота буде наповнена новими подіями та результатами. В наступній новині ми розкажемо вам, про життя волонтера у Сполучених Штатах Америки, про його роботу та хобі. Запевняємо вас, що буде дуже цікаво.

Джерело
Опубліковано 03.06.2016 року

Попередній Повір у себе

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено