ВОЄННИЙ СТАН

Зустріч учасників Програми «BURSHTYN+»

Зустріч учасників Програми «BURSHTYN+»

➡️Сьогодні, 17 березня в Бурштинській громаді відбулася зустріч представників територіальних громад Івано-Франківської області (Більшівецька ТГ, Букачівська ТГ, Войнилівська ТГ, Галицька ТГ, Дубівецька ТГ, Рогатинська ТГ), Прикарпатського еко-енергетичного кластеру, Київського хай-тек кластеру, ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР» та БА «Дністер 206» з приводу презентації Програми «BURSHTYN+».
📌Метою Програми є моделювання європейського «зеленого» переходу у сфері енергетики на Прикарпатті, а отже визначені стратегічні й оперативні цілі, географія та етапи її реалізації. Було представлено учасників і партнерів Програми, а також різні варіанти спільних проектів для громад, передбачені в її межах, можливі джерела фінансування Програми та вигоди від неї.
За словами організаторів, в результаті реалізації цієї Програми громади зможуть отримати енергетичну незалежність, розвиток локального підприємництва та створення нових робочих місць, зростання надходження у місцевий бюджет, екологічний ефект.
📌Захід завершився підписанням Меморандуму про співпрацю між учасниками зустрічі, який сприятиме реалізації Програми «BURSHTYN+», реалізації спільних проєктів у сфері енергоефективності та налагодженню міжнародних зв’язків з партнерами з Польщі, Словаччини, Німеччини тощо.
Попередній В період 20-27 березня – буде проводитися обприскування на полях орендованих ТзОВ “Гудвеллі Україна”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено