ВОЄННИЙ СТАН

Зустріч міського голови з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Зустріч міського голови з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2 травня 2019 року з нагоди 33-ї річниці Чонобильської катастрофи відбулася зустріч міського голови Р.О. Джури з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Зустріч організовано з метою вшанування людей, які ціною власного здоров’я ліквідували наслідки аварії та врятували мільйони життів.

“Уже традицією стало проводити такі зустрічі, щоб мати можливість знову подякувати усім вам за ваш героїзм, самовідданість та мужність під час ліквідації найбільшої техногенної катастрофи нашої планети. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя!”- зазначила Роксолана Олександрівна, розпочинаючи зустріч.

В ході зустрічі усім учасникам ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС було вручено грамоти, квіти, грошові винагороди, а також організовано солодке частування, під час якого учасники мали змогу розповісти про свої проблеми та поспілкуватися з керівництвом міста.

Попередній Виробництво будівельної продукції підприємствами міст і районів Івано-Франківської області у січні–березні 2019 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено