ВОЄННИЙ СТАН

Зовнішня торгівля підприємств та організацій області послугами за 9 місяців 2017 року

Зовнішня торгівля підприємств та організацій області послугами за 9 місяців 2017 року

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту послуг  підприємствами  і  організаціями області за 9 місяців 2017р. становили       39,6 млн.дол. США, імпорту – 11,5 млн.дол. США.  Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги наданих послуг збільшилися на 6,4%, отриманих – зменшилися на 8%. Позитивне сальдо   зовнішньої  торгівлі  послугами  склало  28,1 млн.дол. США.

За обсягами експорту послуг область посіла 14 місце серед регіонів України.

Зовнішньоторговельні операції послугами з партнерами 110 країн світу здійснювали 106 суб’єктів господарської діяльності області. Найбільші обсяги послуг надано нерезидентам з Румунії, Чехії, Німеччини, США, Швеції, Кіпру. Майже дві третини обласного експорту послуг займали послуги з переробки матеріальних ресурсів, 12,3% – транспортні, 11,4% – послуги, пов’язані з подорожами, у т.ч. 8,9% – послуги у сфері освіти, 8,2% – послуги у сфері телекомунікацій, комп’ютерні та інформаційні.

Близько 45% обсягів імпорту послуг отримано від нерезидентів з Польщі. Вагомими були і обсяги послуг, що надали партнери з Данії, Німеччини, Італії та Угорщини. Понад три чверті обласного імпорту послуг припадало на ділові та транспортні послуги, більше 10% – на послуги, пов’язані з подорожами, 8,4% – на послуги у сфері телекомунікацій, комп’ютерні та інформаційні.

Питома вага країн ЄС у загальнообласних обсягах експорту послуг  становила 82%, імпорту – 88,6%.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 21.11.2017 року

Попередній Діяльність автотранспортного комплексу області за 9 місяців 2017 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено