ВОЄННИЙ СТАН

Зовнішня торгівля області товарами у січні–травні 2017 року

Зовнішня торгівля області товарами у січні–травні 2017 року

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–травні 2017р. становили 231,4 млн.дол. США, імпорту – 193,4 млн.дол. США. Проти січня–травня 2016р. обсяги експорту збільшилися на 14,2%, імпорту – на 22,8%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 38 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,20.

Cеред  регіонів  України  за  обсягами  експорту  товарів область посіла 17 місце, імпорту – 13 місце, за індексом експорту товарів – 20 місце, імпорту – 13 місце.

Партнерами  області  у  зовнішній  торгівлі  товарами  були  нерезиденти з 94 країн світу.

Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Нідерландів, Іспанії, Польщі, Чехії, Туреччини, Італії, Німеччини.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу  становив  155 млн.дол. США або 67% від загальнообласного обсягу та збільшився у порівнянні до січня–травня 2016р. на 12,2%.

У товарній структурі експорту області провідну позицію займали продукти рослинного походження, механічні та електричні машини, деревина та вироби з деревини.

В обсягах імпорту вагомими були надходження з Німеччини, Румунії, Польщі, Російської Федерації, Італії, Китаю, Угорщини, Чехії.

Імпорт товарів з країн ЄС становив 148,6 млн.дол. США або 76,8%  від загальнообласного обсягу імпорту та збільшився проти січня–травня 2016р. на 24,2%.

Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги механічних та електричних машин, полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості. Значними були і обсяги імпорту маси з деревини або інших волокнистих целюлозних матеріалів, текстильних матеріалів та текстильних виробів, засобів наземного транспорту, крім залізничного, недорогоцінних металів та виробів з них.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 19.07.2017 року

Попередній Уряд схвалив фінплан НАК “Нафтогаз України”, ціна на газ підвищуватися не буде

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено