ВОЄННИЙ СТАН

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період

Влітку люди перебували в очікуванні опалювального сезону. Та в усіх на вустах було лише одне питання: як платити за тепло при таких цінах?

Зараз вже 85% домогосподарств отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім’ям, які не взмозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програму призначення житлових та готівкових субсидій почали поширюватись різноманітні чутки, однією з яких є наступна: “Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги), доведеться повертати субсидію у кінці опалювального сезону”.

Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що розмір субсидії розраховується виходячи з об’ємів соціальної норми споживання, яка визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06. 08. 2014 року № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово — комунального обслуговування” незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно “випалювати” весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які дається субсидія.

Сума субсидії, яку наше управління перераховує на рахунки виконавців/ виробників комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно — вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.

Більше інформації можна знайти тут: http://www.madi.org.ua/805, або додатково звертайтесь за інформацією до відділу соціального захисту населення Бурштинської міської ради, телефон – 44-600.
Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 25.01.2016 року

Попередній Для тих, хто шукає роботу: “Обережно, договір аутстаффінга!”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено