Земельні ділянки для учасників АТО

4 серпня в приміщенні будинку культури імені Тараса Шевченка відбулися громадські слухання щодо розроблення Проекту детального плану території забудови масиву житлового кварталу та автогаражів в місті Бурштині по вулиці Юхвітова. Для обговорення були запрошені через засоби масової інформації (Офіційний сайт Бурштинської міської ради, сторінка міської ради у мережі Facebook та у газеті «Бурштинський вісник» №29 (151) від 31 липня 2015 року та на сайті газети) мешканці вулиці, та усі зацікавлені бурштинці.

Нажаль на запрошення відгукнулися одиниці, хоча, як зауважив заступник міського голови Володимир Гулик, якщо б на місце забудови вийшли представники міської ради і почали робити там якісь заміри, мабуть цікавих до дискусії зібралося б чимало. Територія нової забудови, як пояснив Володимир Романович, це колишній полігон Бурштинської автошколи. Ця ділянка була передана на баланс міської ради. Наразі на цій території уже виділено шість планів, два з них вдовам учасників АТО, зокрема Савчак Юлії та Галині Білоголовській, решта чотири – для учасників АТО, які першими подали відповідні документи на отримання земельних ділянок.

Також того дня було зазначено, що на сьогоднішній день, згідно поданої інформації земельного відділу Бурштинської міської ради, 15 га, які знаходяться на колишньому пасовиську можна буде перевести з меліоративних земель в землі запасу, відповідно з ініціативи депутатів земельні ділянки змогли б отримати пільгові категорії людей, які уже роками (дехто близько 20 років) стоять у черзі на її отримання. Правда у місті таких людей є 95, а землі під забудову вкрай мало.
Надія Польова

Джерело – сайт газети “Бурштинський вісник”

Опубліковано: 11.08.2015

Попередній Податковий кодекс доповнено новими правилами коригування податкових зобов’язань по ПДВ

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено