ВОЄННИЙ СТАН

Заяву про перехід на спрощену систему оподаткування можна подати не пізніше 15 вересня

Заяву про перехід на спрощену систему оподаткування можна подати не пізніше 15 вересня

news-imageВ Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області нагадують, суб’єкт господарювання, який є платником інших податків може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до фіскального органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в пунктом 291.4 статті 291 Податкового кодексу, щодо кількості найманих осіб, обсягу доходу та здійснення певних видів діяльності.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік. Дохід за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, визначається на момент подання заяви із врахуванням запланованої суми отримання доходу, за період що залишився до кінця року після подання заяви.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 06.09.2016 року

Попередній У 2016 році минає 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті українського генія світового масштабу Івана Яковича Франка

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено