ВОЄННИЙ СТАН

Затверджено звіт представника Національної ради України Ігоря Маслова

Затверджено звіт представника Національної ради України Ігоря Маслова

news-imageЗвіт за 2015 рік представника Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Івано-Франківській області Ігоря Маслова «взято до відома» без зауважень.

18 лютого ц.р. року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення на своєму засіданні розглянула та затвердила звіти представників Національної ради в областях та м. Києві за 2015 рік.

Як повідомляє представник Національної ради в Івано-Франківській області Ігор Маслов, звіти його колег, – представників Національної ради в областях та м. Києві «взято до відома».

Представники Національної ради подали щорічні звіти про свою роботу відповідно до  норм статті 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» та на виконання рішення регуляторного органу.

Із звітом представника Національної ради в Івано-Франківській області можна ознайомитись на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за адресою:http://nrada.gov.ua/ua/zvitnainformacia/1303887603/26401.html

Попередній У січні п.р. на Івано-Франківщині зареєстровано більше 400 нових платників

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено