Засідав Координаційний комітет допомоги учасникам АТО.

Засідав Координаційний комітет допомоги учасникам АТО.

комітет допомоги АТО31 березня під керівництвом заступника міського голови М. Козар відбулося чергове засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО. На комітеті розглядалися заяви учасників АТО чи членів їх сімей щодо надання їм пільг –  100% звільнення від оплати за житлово-комунальні послуги, які у Бурштині надає КП «Житловик». Також учасники антитерористичної операції, які проживають у старій частині міста та не користуються послугами комунального підприємства подавали заяви щодо забезпечення дровами та зарахування їх на квартирний облік. За результатами засідання усі заяви було розглянуто та прийнято задовільне рішення.

Окрім цього, під час комітету розглядалося питання створення в місті єдиного інформаційного центру для учасників АТО, в якому повинна бути організована робота щодо оформлення необхідних документів для надання пільг чи вирішення інших питань. Як було наголошено. основна мета створення інформаційного центру полягає в оперативному реагуванні на звернення тих, хто повертається із зони проведення АТО, створенні єдиної інформаційної бази, яка міститиме матеріали щодо соціального супроводу поранених бійців, максимального комфорту в наданні консультацій та всебічної допомоги потребуючим. На сьогоднішній день, відповідальною особою за співпрацю із учасниками АТО та членами їх сімей в міській раді визначено  Тараса Батька, головного спеціаліста з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи. Номер телефону. за яким можна звертатися: 45-210.

З ініціативи відділу освіти та науки, під час засідання комітету було розглянуто питання надання можливості безоплатного харчування у школах та гімназії міста учнів 5-11 класів, батьки яких підтвердили свою участь в антитерористичній операції, що буде внесено до програми допомоги учасникам АТО, яка затверджуватиметься на сесії міської ради 8 квітня 2015 року.

Організаційний відділ

Попередній Весняний призов на строкову службу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено