Засідав координаційний комітет допомоги учасникам АТО

Засідав координаційний комітет допомоги учасникам АТО

23 вересня під керівництвом начальника соціального захисту населення С. Коцур відбулося засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО, під час якого розглянули питання про включення учасників бойових дій до міського списку учасників АТО, про звільнення на 100% їх та членів їх сімей від сплати за житлово-комунальн послуги, які надає КП “Житловик”, про  надання їм та членам їх сімей одноразової матеіальної допомоги та про звільнення учаників АТО від оплати за відвідування їх дітьми дошкільних та загальноосвітніх закладів міста.
За результатами засідання, до міського списку учасників виконавчому комітету міської ради рекомендовано включити ще 3 осіб, які надали усі підтверджуючі документи та звільнити їх від сплати за житлово-комунальні послуги на 100%. Це такі учасники АТО: Шварцов Сергій Михайлович, Антіпов Станіслав Вікторович, Іроденко Ростислав Богданович. Таким чином, станом на 24 вересня 2015 року, відповідно рішень виконавчого комітету у міському списку учасників АТО зареєстровано 53 особи, які отримують відповідні пільги за кошти місцевого бюджету.
Крім цього, на комісії було прийнято рішення задовільнити заяви учасників АТО щодо надання їм та членам їх сімей (дружині, дітям) одноразової матеріальної допомоги. Відповідно до рішення сесії міської ради, кожен учасник АТО може звернутися із заявою про наданя йому одноразової  матеріальної допомоги за кошти місцевого бюджету у розмірі – 1000 грн. учаснику АТО, 1000 грн. дружині учасника та по 500 грн. кожній неповнолітній дитині. За результатами комітету та відповідно до розпорядження міського голови у вересні було виділено загальну суму 14 500 грн. для надання відповідної допомоги.
За поданням відділу освіти і науки міської ради виконавчому комітету рекомендовано задовільнити  14 заяв учасників АТО щодо звільнення їх за відвідування їхніми дітьми ДНЗ та загальноосвітніх закладів міста.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено