Засідання робочої групи: Розробка Стратегії розвитку Бурштинської громади до 2030 року

Засідання робочої групи: Розробка Стратегії розвитку Бурштинської громади до 2030 року

В центрі громадської активності відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Бурштинської громади на період до 2030 року.
 
«Ми повинні знати, куди ми рухаємось, як максимально використати свої позитивні сторони, як обійти перешкоди, правильно розприділяти ресурси, які має громада. Стратегія розвитку дозволить нам визначитися, як буде розвиватися громада в майбутньому. Тому цей документ є дуже важливим і ми починаємо над ним активно працювати», – зазначив у своєму виступі міський голова Василь Андрієшин
 
Виконавчий директор Агенції ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук представив Стратегію як основний інструмент впровадження політики місцевого розвитку та розповів про методику її підготовки, можливі джерела фінансування запропонованих у Стратегії проектів, а також наглосив на тому, що робота над документом є досить об’ємною і буде тривати впродовж року.
 
В ході заходу представники Робочої групи поділилися на 4 міні-підгрупи, які провели SWOT-аналіз – визначили сильні та слабкі сторони, потенційні загрози та можливості розвитку нашої громади в умовах сучасних викликів.
 
Узагальнені результати проведеного SWOT-аналізу, а також подальше напрацювання даних для підготовки Стратегії розвитку громади відбудеться на наступних засіданнях Робочої групи.
 
Переглянути стратегію – переглянути

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено