Засідання міського учнівського самоврядування

Засідання міського учнівського самоврядування

15 березня у приміщенні Бурштинської гімназії відбулося засідання міського учнівського самоврядування, яке проводила його голова, учениця 11 класу Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Еріка Видай.

У роботі форуму взяли участь президенти та представники учнівського самоврядування, педагоги-організатори та заступники директорів з виховної роботи усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. На засідання були запрошені заступник міського голови Надія Кицела, начальник відділу у справах молоді і спорту Марія Козар, головний спеціаліст відділу освіти і науки Наталія Тварок та методист МК відділу освіти і науки Василь Матіїв.

Під час роботи шляхом голосування учні обрали серед запропонованих кожним закладом гімн та емблему міського учнівського самоврядування, а також назву «Бурштинське учнівське самоврядування (БУС) “Ініціатива – інтелект”». Голови учнівського самоврядування закладів освіти, а саме Перепічка Діана, Гривнак Мар’яна, Гринюк Віталій, Туз Наталія та Завальнюк Вікторія звітували про роботу у першому семестрі і презентували проекти на другий семестр.

Спільним завданням для усіх учнів міста обрали проект «Ангел з одним крилом», запропонований Ерікою Видай, та вирішили прийняти естафету від інших районів області і приєднатися до Всеукраїнської екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою». Учасники форуму високо оцінили захід, представники міської ради погодились на співпрацю та підтримку починань учнів.

На завершення заходу музичний дарунок прозвучав у виконанні переможниці Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове  життя» Анастасії Кузів.

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради
Опубліковано 16.03.2017 року

Попередній Галицький РВК проводить набір громадян України на військову службу за контрактом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено