Засідала комісія з реорганізації КП «Житловик»

Засідала комісія з реорганізації КП «Житловик»

На засіданні комісії були присутні: Данилюк В.Д.- голова комісії, начальник юридичного відділу міської ради, Бандура І.І.- заступник голови комісії, завідувач сектору ЖКГ та обліку комунального майна міської ради,Марчук В. І.-директор КП «Житловик», Лукаш В. О.-головний інженер КП «Житловик», Башук І. С.-головний економіст КП «Житловик»,, Глезнер М. В.- головний бухгалтер КП «Житловик», Петровська О. І.-начальник фінансового відділу міської ради, Назар М.С.- начальник економічного відділу міської ради, Гулик В.Р. – заступник міського голови, Федунків І. М.- головний бухгалтер міської ради, Матіїшин Г. І. – начальник господарства благоустрою і озеленення КП «Житловик», Угрюмов Ю. Ю.- начальник водо-каналізаційного господарства КП «Житловик», депутат міської ради, Мельничук Р. В.- начальник житлово-експлуатаційного господарства КП «Житловик», Карвацький І.З.- голова депутатської комісії з питань будівництва, архітектури та ЖКГ, Николайко Л. М. – депутат міської ради, Прокопів І. В. – депутат міської ради.

Під час засідання обговорювались питання та можливості виходу в найкоротший термін КП «Житловик» з фінансової кризи, виплати заробітної плати та винесення пропозицій на розгляд міської ради, що мають на меті налагодження сталої роботи підприємства, оскільки КП «Житловик» на сьогоднішній день є єдиним підприємством, що забезпечує місто комунальними послугами і альтернативи йому немає.

Присутні вирішили рекомендувати КП «Житловик» не виконувати роботи по місту, на які не передбачається фінансування чи які не відшкодовуються тарифом; опрацювати питання відшкодування різниці в тарифах з міського бюджету; опрацювати питання збільшення надання платних послуг з висвітленням для населення їх переліку та вартості; КП «Житловик» надати пропозиції щодо штатного розпису та проводити перевірки щодо трудової дисципліни; КП «Житловик» подати письмове обґрунтування пропозицій щодо розчеплення рахунків на теплову енергію з ДТЕК Бурштинська ТЕС та переглянути норми питомих витрат теплової енергії на опалення 1 м² опалювальної площі багатоквартирних будинків і приватного сектору, опрацювати питання проведення оплати по тепловим лічильникам; проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо своєчасної оплати за надані житлово-комунальні послуги з метою недопущення збільшення рівня заборгованості та подати на розгляд комісії інформацію щодо неоплачених боргів за надані послуги та ін.

Ірина Бандура, сектор ЖКГ та обліку комунального майна

Опубліковано: 15.10.2015

Попередній Індекс споживчих цін у вересні 2015 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено