Запроваджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС та іншим категоріям громадян!!!

Запроваджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС та іншим категоріям громадян!!!

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018р. № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» затверджено Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян

Відповідно до пункту 7 зазначеної постанови передбачено обласним державним адміністраціям до 01.01.2020 року у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень провести заміну посвідчень: особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської АЕС (категорія 1); учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (категорії 2,3) з числа громадян , які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосування ядерної зброї, складання ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт ; особи , яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Станом на 04.02.2019 року в департамент надійшли бланки посвідчень  не в повному обсязі тому заміну буде здійснюватися поетапно в міру їх надходжень.

 

Для заміни посвідчення потрібно прийти у відділ соціального захисту населення Бурштинської міської ради на 1 поверх 4 кабінет з наступними документами:

 

  • Копія довідки МСЕК про встановлення групи інвалідності, пов’язаної з наслідками Чорнобильської катастрофи.
  • Копія експертного висновку регіональної міжвідомчої комісії .
  • Копія паспорту (1,2,3,10,11 ст.,)
  • Фото (3х4)
  • Посвідчення старого зразка, вкладка (оригінал)
  • (інші документи)

Копії надати у 3-х примірниках .

Копії документів подаються особисто заявником за наявності оригіналів .

 

Попередній Кошти від розмитнення автомобілів на єврономерах маємо використати для індексації пенсій – Президент

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено