ВОЄННИЙ СТАН

Загальні збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів асоціації міст України

Загальні збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів асоціації міст України

Р. Джура  взяла участь у загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів асоціації міст України.

Picture

На порядок денний Загальних зборів було винесено ряд організаційних питань діяльності Асоціації. Зокрема, міські голови заслухали та схвалили Звіт Ревізійної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності Правління Асоціації та стану сплати членських внесків за 2013 – 2015 роки та кошторис АМУ на 2016 рік. Міські голови обговорили Звіт про діяльність Правління та виконавчої дирекції АМУ за 2015 рік. Після виступів міських голів прийнято рішення затвердити Звіт. Також учасники зборів ухвалити Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення найбільш актуальних питань місцевого самоврядування. Прийнято рішення схвалити проект Звернення та доручити секретаріату зборів доопрацювати його з врахування висловлених міськими головами пропозицій (читати проект Звернення).


Опубліковано 25.01.2016 року

Попередній Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено