ВОЄННИЙ СТАН

За порушення у сфері реалізації підакцизної продукції прикарпатські підприємці сплатять більше 330 тисяч гривень

За порушення у сфері реалізації підакцизної продукції прикарпатські підприємці сплатять більше 330 тисяч гривень

news-image
З початку року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели 29 фактичних перевірок представників бізнесу. За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів податківці застосували 331 тисячу гривень фінансових санкцій.

Зокрема, в ході перевірок виявлено 7 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії, 6 фактів недотримання цін на алкогольні напої, по два факти – торгівлі алкоголем в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання, продажу алкогольних напоїв на розлив у магазинах, які не мали статусу суб’єкта господарювання громадського харчування, продажу вин столових без використання розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій та один факт продажу тютюнових виробів з полиць самообслуговування.

Також за результатами перевірок податківці анулювали 7 ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Джерело
Опубліковано 16.02.2018

Попередній Вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено