ВОЄННИЙ СТАН

З початку року більше 700 прикарпатців підписали контракт зі Збройними силами України

З початку року більше 700 прикарпатців підписали контракт зі Збройними силами України

news-imageСьогодні відбувся брифінг з питань виконання військовими комісаріатами Івано-Франківської області основних завдань у ІІ півріччі 2016 року.

Участь у заході взяли старший офіцер групи по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Юрій Мухін, ТВО військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Верановський, заступник військового комісара по роботі з особовим складом – начальника групи по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Володимир Симончук, начальник відділу соціального забезпечення підполковник Владислав Вань та інших військовослужбовців.

Під час брифінгу обговорили питання ходу виконання завдань військовими комісаріатами Івано-Франківської області щодо прийому громадян на військову службу за контрактом, особливості проходження служби у військовому резерві та систему привілеїв та пільг для резервістів. Також учасники заходу обговорили проведення військовими комісаріатами області заходів щодо призову  громадян на строкову військову службу восени цього року.

Як зазначалося, військова служба за контрактом у Збройних силах України набуває певної популярності у суспільстві, тому зберігається тенденція щомісячно приймати на військову службу за контрактом біля 6 тис. осіб.

Варто зазначити , що з початку року контракт із Збройними силами України уклали більше 700 прикарпатців.

Одним із важливих завдань сьогодення, визначених Президентом України для Збройних сил України, є створення військового оперативного резерву першої черги. Резервісти призначаються на свої або ж вищі посади в тих частинах, підрозділах, де вони проходили службу. Військові частини, за рахунок доукомплектування ними, будуть готові у стислі терміни до виконання завдань без додаткового проведення бойового злагодження.

Додамо, що на даний час військові комісаріати Івано-Франківської області проводять оповіщення громадян віком від 18 до 27 років, які підлягають призову на строкову військову службу та організовують проходження ними військово-лікарської комісії для визначення придатності до проходження служби за станом здоров’я. Безпосередньо призов буде проходити протягом жовтня-листопада 2016 року.

Планове завдання військових комісаріатів Івано-Франківської області на осінній призов 2016 року наразі уточнюється, проте відомо, що призовники Прикарпаття будуть відправлені у навчальні центри СВ, ПС, ВМС, ВДВ ЗС України, НГ України, ДССТ. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 31.08.2016 року

Попередній Заробітна плата штатних працівників на підприємствах, в організаціях міст та районів області за січень–червень 2016 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено