З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини 15 листопада в приміщенні Служби у справах дітей Бурштинської міської ради, відбулася робоча зустріч працівників Служби у справах дітей, Бурштинського бюро правової допомоги та Відділу освіти.

Це свято Генеральна Асамблея ООН в 1954 році рекомендувала всім країнам ввести починаючи з 1956 року. Свято спрямоване на поліпшення добробуту дітей, зміцнення роботи, що проводиться в інтересах дітей усього світу. Головний принцип, який проголошує Конвенція, – визнання дитини повноцінною і повноправною особистістю. А що може бути більш корисним для дитини, ніж ознайомлення її з гарантованими державою правами.

Працівники служби у справах дітей наголосили, що основним правилом роботи є ознайомлення усіх дітей,  з їхніми правами, у тому числі діти незахищених категорій, а саме: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту,  є суб’єктами права на всі види правових послуг, визначених законодавством України.

Юристи бюро проінформували про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!», який  реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, у якому міститься детальна інформація про права дитини та шляхи захисту їх прав.

Також напередодні даного заходу, протягом тижня, за підтримки небайдужих громадян, в службі у справах дітей проходила благодійна акція, під час якої сім’ї, діти яких перебувають на обліках служби  мали змогу обрати одяг своїм діткам відповідно до віку та сезону. При нагоді хочемо висловити подяку тим, без кого ця акція була б неможливою, а саме: Петровській Ользі, Єршовій Зоряні, Шпирналь Руслані, Зублевич Марії та Матківській Ірині.

Джерело:служба у справах дітей

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено