З Днем Збройних сил України!

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Від щирого серця вітаємо Вас із Днем Збройних сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої держави, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу

Захист незалежності і територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Тож сьогодні у бойових діях, що тривають на сході країни, створюється сучасне національне військо. Військовослужбовці Збройних сил України – учасники антитерористичної операції, пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, інших силових структур відстоюють незалежність та територіальну цілісність держави, демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та безмежну відданість Батьківщині!

Ви заплатили дорогу ціну за нашу спільну боротьбу з підступним ворогом, не усі з ваших бойових побратимів змогли повернутися додому. Імена полеглих на полі бою навічно занесені золотими літерами до списку Героїв, які поклали своє життя за самостійну, незалежну, успішну Україну!

Ваша мужність, стійкість, відвага та професіоналізм не раз ставали взірцем для усього українського народу та світової спільноти. Віримо, що з Вашою допомогою відновиться мир в Україні.

Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, оптимізму, подальших успіхів у служінні українському народові задля безпеки, миру і спокою.

Нехай Господь береже Вас!

Опубліковано:05.12.2017

Попередній Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву інформує

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено