ВОЄННИЙ СТАН

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні  депутати, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.
Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу міської ради, а й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято  стосується кожного бурштинця,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого міста, забезпеченні його життєдіяльності.

Тому в цей день я, як міський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з Вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо наш Бурштин кращим.
Сердечно бажаю усім, хто працює на благо міста, кожній бурштинській родині, кожному бурштинцю міцного здоров`я,  достатку і благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста додають сили і наснаги!

З повагою,

міський голова                                                              Роксолана Джура

Попередній З Днем Збройних сил України!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено