З 2 липня 2018 року змінюються усі рахунки з обліку податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів області

З 2 липня 2018 року змінюються усі рахунки з обліку податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів області

У зв’язку із запровадженням з 2 липня 2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, як одного із пріоритетних напрямів діяльності казначейства на 2017-2018 роки, затверджених Міністерством фінансів України, змінюється порядок відкриття бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів та відповідно реквізити таких рахунків.

З 2 липня 2018 рахунки для зарахування надходжень до бюджетів будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998, назва банку одержувача – Казначейство України (ЕАП). Незмінними залишаються рахунки для зарахування єдиного соціального внеску, плати за послуги, що надаються бюджетними установами, кошти від повернення бюджетних кредитів, наданих за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів.

Реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів, які будуть діяти з 2 липня 2018, розміщені на сайтах головних управлінь Державної казначейської служби України у рубриці «Реквізити дохідних рахунків», та органів, які контролюють справляння надходжень до бюджетів, зокрема на сайті Державної фіскальної служби України.

 

Попередній У м. Яремчі розпочалась  платформа громад Прикарпаття «Сила громад в – єдності» з нагоди 26-річчя Асоціації міст України.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено