З 1 квітня штраф півмільйона за зберігання пального без ліцензій

З 1 квітня штраф півмільйона за зберігання пального без ліцензій

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» завжди були проти ліцензії на зберігання пального, яке використовується для власних потреб. Ми вели активну інформаційну компанію проти цієї вимоги. Спільними зусиллями нам вдалося досягти спрощення отримання ліцензій, а саме: Прийняття Верховною Радою України законопроекту №2317, яким суттєво спрощується система отримання ліцензії на зберігання палива для власних потреб.

Законопроект передбачає важливі зміни:

  1. Зміни у сфері ліцензування зберігання палива — скасовується подача пакету документів на отримання ліцензій Державної податкової служби (ДПС), надалі потрібна лише заявка із зазначенням загального об’єму зберігання;
  2. Паливо, яке використовувалося в рамках договору підряду, буде вважатись як для власного споживання, що спрощує роботу автопідприємств, промислових підприємств та аграрних підприємств, які працюють з технікою підрядників;
  3. Перенесено дію штрафних санкцій за відсутність поданої заяви в ДПС з 31 грудня 2019 р. до 31 березня 2020 р. Нагадаємо, що розмір штрафних санкцій 500 000 грн.

Звертаємо Вашу увагу!

Спрощення законодавства не скасовує факт наявності всіх дозвільних документів на будівництво автономних систем газопостачання. Компанія ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» надає професійні послуги по погодженню об’єктів будівництва автономних та резервних систем газопостачання.

Завершальним етапом будівництва системи газопостачання скрапленим газом є Сертифікат або Дозвіл ДАБІ. Дозвільним документом для експлуатації об’єкту є Дозвіл Держпраці на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки та Дозвіл на роботи с цим обладнанням.

Додатком до цього листа є таблиця розроблена спеціалістами ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» яка містить всі етапи погоджень систем газопостачання LPG та АГЗП.

 

Компанія УКРАВТОНОМГАЗ з радістю наддасть консультації та виконає послуги з погодження систем газопостачання LPG та АГЗП.

Запорукою безпечної експлуатації газового обладнання є вчасне та професійне проведення планового технічного обслуговування. Саме тому ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» у 2020 році збільшує кількість бригад та автомобілів для планового технічного обслуговування. Нагадаємо, що згідно з вимогами українського законодавства експлуатація систем газопостачання дозволена тільки за наявності договору на технічне обслуговування.

На початок 2020 року компанію ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» збудовано близько 300 об’єктів систем автономного газопостачання та АГЗП. Для завчасного планування роботи сервісної служби ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» пропонуємо заздалегідь укласти договір на технічне обслуговування вашого об’єкту.

Пропонуємо укласти договір на технічне обслуговування зі знижкою 20% до 1 травня 2020 року. Детальні умови та розрахунки вартості технічного обслуговування можна дізнатися за телефоном який вказано нижче.

Директор сервісної служби Пятибрат Юрій Сергійович, тел.: +38 (099) 048-39-46

Попередній Привітання з Вербною неділею!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено