ВОЄННИЙ СТАН

Єдиний інформаційний центр для учасників АТО запрацює в області уже наприкінці тижня

Єдиний інформаційний центр для учасників АТО запрацює в області уже наприкінці тижня

Єдиний інформаційний центр для учасників АТО запрацює в області уже наприкінці тижня

Інформаційний центр уже наприкінці тижня відкриють у приміщенні департаменту соціальної політики облдержадміністрації, розміщеному на вул. Леся Курбаса, 2.

Про це під час зустрічі голови облдержадміністрації з учасниками АТО, волонтерами та громадськістю області повідомив Ігор Пасічняк.

У своїй діяльності працівники центру взаємодіятимуть з представниками департаментів облдержадміністрації. Для зручності запитувачів працюватиме також телефонна «гаряча лінія».

За аналогічним принципом інформаційні центри створять  й у інших районах, що дозволить чималу кількість проблемних питань розглядати безпосередньо на місцях, не виїжджаючи до обласного центру.

Джерело

Попередній Президент затвердив заходи з відзначення 70-ї річниці Перемоги та встановив 8 травня Днем пам’яті та примирення

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено