Ярослав Паранюк: Однією з найголовніших проблем області є стан дорожньої інфраструктури

Ярослав Паранюк: Однією з найголовніших проблем області є стан дорожньої інфраструктури

news-imageПід головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада з питань будівництва, реконструкції та ремонтів дорожніх магістралей Івано-Франківщини, у якій також взяли участь директор департаменту фінансів ОДА Галина Карп, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак та керівники райдержадміністрацій, міст обласного значення.

Під час робочої наради заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк зазначив: «У 2015 році зусиллями керівництва облдержадміністрації, народних депутатів України та Уряду вдалося здійснити капітальний ремонт дороги Львів – Івано-Франківськ. З травня поточного року розпочався ремонт основних магістралей державного значення. Важливо зазначити, що на цьому роботи не зупиняться, паралельно здійснюватиметься ремонт доріг місцевого значення та тих об’єктів інфраструктури, які вже перейшли в категорію «довгобудів».

Начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак доповів про об’єкти, де ведуться роботи з будівництва, реконструкції, ремонту доріг та мостів, які зазначені у постанові Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року №374. Під час виступу керівник наголосив на тому, що державне фінансування цих об’єктів здійснюватиметься за умови виділення з місцевих бюджетів усіх рівнів видатків в обсязі не менше 10 відсотків від вартості робіт.

Головам  райдержадміністрацій та міст обласного значення, які були присутні на нараді, доручено опрацювати питання та надати пропозиції департаменту фінансів облдержадміністрації щодо співфінансування з місцевих бюджетів будівництва, реконструкції, ремонту дорожньої інфраструктури області.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено