Які послуги для молоді надає служба зайнятості

Які послуги для молоді надає служба зайнятості

З метою сприяння у працевлаштуванні молодим особам, які шукають роботу, службою зайнятості Івано-Франківської області надаються наступні послуги:

• сприяння у підборі підходящої роботи, працевлаштування відповідно до професійного досвіду, освіти та потреб ринку праці;

• консультування щодо гарантій держави в сфері зайнятості;

• інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані із працевлаштуванням;

• професійна орієнтація;

• професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, в тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;

• участь в роботах тимчасового характеру;

• сприяння у започаткуванні власної справи.

«Для того, щоб допомогти молоді працевлаштуватися, службою зайнятості застосовуються нові форми роботи, а саме: відеорезюме шукачів роботи та відеовакансії, профілювання безробітних, індивідуальний супровід під час та після працевлаштування, підбір роботи на засадах рекрутингу», – зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Також у 2019 році запроваджено інститут кар’єрного радника який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісного надання послуг з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

До відома

Протягом січня-травня 2019 року послуги служби зайнятості отримували 5,6 тис. осіб віком до 35 років, з числа осіб, які мали статус безробітного. За цей період за сприяння служби зайнятості працевлаштовано більше 1,2 тис. безробітних, з них 241 особу із здійсненням компенсації  роботодавцю витрат у розмірі єдиного соціального внеску, 19 – отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, більше 1,3 тис. осіб з числа молоді  брали участь у  громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Джерело: Івано-Франківська ОДА

Попередній Організаційний комітет обговорив заходи з нагоди відзначення у м. Бурштин Дня Конституції та Дня молоді

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено