Як протидіяти торгівлі людьми

news-image
19 березня у Львові відбулось засідання в рамках «круглого столу» на тему «Моніторинг виконання Державної соціальної програми з протидії торгівлі людьми та локалізація рекомендацій ГРЕТА».

Захід відбувся за участю представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях Світлани Семчишин представників органів державної влади, в тому числі представників департаменту соціальної політики, органів місцевого самоврядування та громадських організацій,  та сприяння Міжнародної організації з міграції та Королівства Норвегії.

Торгівля людьми є однією з найжорстокіших форм порушення основних прав і свобод людини. Незалежно від виду експлуатації, торгівля людьми має тяжкі, а часом фатальні наслідки для постраждалих осіб. Злочин торгівлі людьми постійно еволюціонує услід за прагненнями злочинців отримати щонайвищі прибутки від експлуатації постраждалих та протистояти зусиллям правоохоронних органів з протидії їхній злочинній діяльності.

Завданням загальнодержавної ваги є боротьба з цим явищем, підтримка і захист українських громадян за кордоном. І тільки спільними зусиллями органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронців, церкви, громадського сектору можна домогтися ефективного результату у боротьбі із сучасним рабством та наданні допомоги особам, які постраждали від цього виду злочину.

Під час заходу було представлено короткий аналіз деяких завдань виконання Державної соціальної програми з протидії торгівлі людьми та обговорено шляхи вирішення проблемних питань, пов’язаних з торгівлею людьми.

Попередній Ділянки на аукціон

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено