ВОЄННИЙ СТАН

Визначено проектанта по виготовленню проектно-кошторисної документації будівництва водогону «Галич-Бурштин».

Визначено проектанта по виготовленню проектно-кошторисної документації будівництва водогону «Галич-Бурштин».

Триває підготовча робота по будівництву водогону «Галич-Бурштин».

16 січня 2019 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів чергову нараду зі всіма відповідальними виконавцями, які задіяні в реалізації даного проекту.

На засіданні визначили переможця конкурсу проектів по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію водозабору в м.Галич та будівництво водопровідних мереж населених пунктів Галицького району.

За інформацією представників Агенції місцевого економічного розвитку м.Бурштина, які проводили даний конкурс, свої пропозиції подали 3 претенденти.

Наголошувалося, що пріоритет при визначенні переможця конкурсу надавався місцевій фірмі, яка запропонувала кращі ціну та умови. Рішенням комісії переможцем визначено ПП «Екосервіс» м.Івано-Франківськ.

За результатами наради головою РДА дано доручення провести комунікацію з підрядниками, які проводять інженерно-геодезичні та вишукувальні роботи, інженерно-геологічні та інженерно-гідрологічні роботи з метою встановлення об’ємів вищевказаних робіт та їх вартості.

Крім цього, до наступної наради підготувати проект угоди щодо проектування будівництва водогону між Галицькою райдержадміністрацією, Галицькою районною радою, ДТЕК та визначеним підрядником.

Попередній Уже більше 5 тисяч українців захворіли на кір з початку року. Захистити від захворювання може лише вакцинація

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено