ВОЄННИЙ СТАН

ВИЇЗНИЙ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

22 вересня 2017 року відбувся спільний профілактичний рейдовий виїзд за участю начальника служби у справах дітей Бурштинської міської ради Козар С.О., працівників служби у справах дітей Галицької районної державної адміністрації – начальника Думан Е.О. та завідувача сектору – П’ятки К.М., начальника районного сектору з питань пробації майора внутрішньої служби Собецької О.В., фахівця з соціальної роботи Галицького РЦСССДМ – Конар Б.Я.

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень і злочинності серед учнівської молоді, в рамках проведення Всеукраїнського рейду «Урок» на виявлення дітей, які не приступили до навчання 1 вересня.

Заступник з виховної роботи Бурштинського ТЕК КНТЕУ Голишівська О.М. надала повну інформацію щодо якості відвідування навчання дітьми – сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування, що знаходяться на обліках вищезгаданих служб у справах дітей . Також було надано повну інформацію щодо матеріального забезпечення цих дітей.

В присутності практичного психолога Бурштинського ТЕК КНТЕУ Гамбаль І.С. проведено бесіди з дітьми – сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування.

Усі учасники рейду розраховують на позитивні результати від проведеної роботи та подальшу плідну співпрацю у боротьбі з дитячою бездоглядністю, безпритульністю та профілактикою правопорушень і злочинності серед учнівської молоді.

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Опубліковано 22.09.2017 року

Попередній Про організацію V Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено