ВОЄННИЙ СТАН

Вирішували проблеми освіти

Відбулася зустріч керівництва міської ради та освітян громади із виконавчим директором Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрієм Стефанчуком.
Метою зустрічі стала розробка стратегії виходу із ситуації з недофінансуванням галузі освіти у нашій громаді.
За попередніми розрахунками, вже сьогодні зрозуміло, що Бурштинським освітянам до кінця року не вистачає майже 10 мільйонів гривень.
Така недостача, як зазначають у фінансовому відділі Бурштинської міської ради, виникла у зв’язку із вилученням коштів за так званий «простій». Проте необхідності вилучати кошти цьогоріч немає, оскільки у простій жоден заклад освіти не виходив.
Під час засідання було домовлено про вироблення спільної стратегії, щодо подолання фінансової проблеми, яка може виникнути.
Юрій Дмитрович уважно вислухав усі сторони і запевнив, що Асоціація міст України допоможе місту зробити все можливе, щоб цього року освітяни Бурштинської громади не залишились без заробітної плати.
«Важливо, щоб у новий навчальний рік працівники відділу освіти Бурштинської міської ради входили вже з повним баченням ситуації і розумінням того, як можна все виправити» – зазначив під час зустрічі міський голова Василь Андрієшин.
Попередній Герої Бурштинської громади: загинув Олег Конопада

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено