Виконання мобілізаційних заходів обговорили під час засідання колегії облдержадміністрації

Виконання мобілізаційних заходів обговорили під час засідання колегії облдержадміністрації

IMG_0619 (3)16 липня під головуванням Олега Гончарука відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації.

Під час  засідання учасники обговорили стан соціального супроводу військовослужбовців-учасників АТО, проблемні питання нарахування субсидій мешканцям Прикарпаття, стану утримання об’єктів дорожнього господарства області та відновлення покриття автомобільних доріг, забезпечення в області організованого відпочинку та оздоровлення дітей, забезпечення спрощеного порядку надання житлових субсидій.

Присутні також підбили підсумки роботи підприємств  паливно-енергетичного комплексу під час опалювального сезону  2014-2015 років та розрахунки за використані енергоносії, визначили завдання щодо підготовки до опалювального сезону на 2015-2016 роки.

Окрема увага на засіданні колегії була приділена підведенню підсумків проведення п’ятої та проблемним питанням ходу проведення на Прикарпатті шостої хвилі мобілізації.

Чи не найбільшою перепоною при проведенні мобілізаційних заходів, на думку військового комісара обласного військового комісаріату Володимира Ярмошука, залишається неявка військовозобов’язаних до воєнкоматів, наявність великої кількості непридатних для служби у зв’язку зі станом здоров’я, переховування та ухиляння від мобілізації. Поглиблення потребує також співпраця між військовими комісарами і головами райдержадміністрацій, сільськими та селищними головами.

«Захист держави – це обов’язок кожного громадянина, – наголосив Олег Гончарук. – Тому прикро, коли в області, яка знаходиться в авангарді державотворчих процесів, у якій всебічно постулюються  національні традиції, любов і відданість Батьківщині, спостерігається велика кількість прикарпатців, які  всіляко намагаються ухилитися  від мобілізації, не розуміючи того, що сьогодні саме від них залежить збереження цілісності нашої держави».

Джерело

Опубліковано: 16.07.2015 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено