Всеукраїнський громадський рух «Сила права»

Всеукраїнський громадський рух «Сила права»

Відтепер у місті Івано-Франківську за адресою: вул. Військових ветеранів, 14

Тел. 050-393-23-73, Електронна адреса:  ivano-frankivsk@sila-prava.org

 

Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – незалежна правозахисна організація, яка допомагає громадянам України отримати справедливу грошову компенсацію моральної та матеріальної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території нашої країни.

Безкоштовна правова підтримка на всіх етапах судового процесу до фінального рішення та фактичної виплати компенсації надається:

  • Родинам загиблих військовослужбовців та цивільних осіб;
  • Військовослужбовцям та цивільним особам, які отримали поранення, каліцтва й психологічні травми;
  • Військовослужбовцям, що побували в полоні;
  • Цивільним особам, які були незаконно позбавлені волі на окупованих територіях;
  • Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей;
  • Громадянам, які втратили особисте майно в результаті військових дій чи окупації.

У 19-ти регіонах України за заявами постраждалих – родин загиблих, поранених військовослужбовців та військовослужбовців, які побували у полоні, а також вимушених переселенців з Криму та Донбасу – отримано низку судових рішень про встановлення юридичних фактів нанесення шкоди внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації Російською Федерацією частини території нашої країни. Також отримано позитивні рішення про стягнення суми шкоди в інтересах родин загиблих та вимушених переселенців.

30 травня 2016 року Голосіївський районний суд міста Києва у справі «Ірина Верігіна проти Російської Федерації» в якості заходу забезпечення позову виніс ухвалу, якою наклав арешт  на виплату кредиту у розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від Російської Федерації за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому.

14 березня 2018 року Верховний Суд України в складі колегії суддів Касаційного цивільного суду задовольнив заяву українських громадян Сергія та Валентини Світличних про встановлення юридичного факту їх вимушеного переселення з території Луганської області внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території нашої країни

Станом на 11 червня 2018 року допомогою «Сила права» скористалися понад 15 тисяч громадян України, що постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни. Загалом завдяки зусиллям команди «Сила права» отримано понад 200 позитивних судових рішень на користь позивачів

Сьогодні у 22-х регіонах України працює 24 юридичні офіси «Сила права».

Попередній Поліція Івано-Франківщини попереджає про небезпеку при використанні піротехніки та феєрверків.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено