ВОЄННИЙ СТАН

Впровадження технологій е-освіти в Бурштинських школах

Впровадження технологій е-освіти в Бурштинських школах

Світлина від Бурштинська загальноосвітня школа 3.

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 отримала сертифікат на впровадження сучасних технологій у шкільну освіту, а саме електронних інструментів програмного забезпечення “Моя школа” ( електронних щоденників, журналів і т. д.), якими вже успішно користуються у Європі.

Це стало можливим завдяки проєкту “Моя школа: інвестиції в майбутнє”, який започаткувала Асоціація відкритих міст спільно з ТОВ АЙТІ ПРО.

4 лютого 2020 року у м. Києві в Міністерстві розвитку громад та територій України відбулося засідання круглого столу “Сучасні електронні інструменти у шкільній освіті як запорука успішного розвитку громад”, у якому взяли участь Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький, комерційний аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Сергіос Тихоміровас, виконавча директорка Асоціації відкритих міст Анна Шавиро та представники органів місцевого самоврядування з різних куточків України.

Наше місто представляли начальниця відділу освіти і науки Бурштинської міської ради Іванна Степанівна Томин та директор нашої школи Тетяна Михайлівна Королишин.

Також, за інформацією директора Наталії Бойчук, з другого семестру 2019-2020 н.р. Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 перейшла на електронне ведення журналів та щоденників. Кожний учень чи його батьки мають змогу переглянути успішність, присутність своєї дитини на тому чи іншому уроці зі своєї сторінки маючи код доступу. Це також полегшує роботу і вчителів.

Світлина від Бурштинська загальноосвітня школа 3.

Світлина від Бурштинська загальноосвітня школа 3.

 

Попередній Звіти про виконання паспортів бюджетних програм за 2019 рік

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено