Воєнний стан буде застосований виключно у випадку наземної російської воєнної агресії – Президент

Воєнний стан буде застосований виключно у випадку наземної російської воєнної агресії – Президент

news-image
Президент Петро Порошенко перед голосуванням депутатів Верховної Ради за запровадження воєнного стану в Україні на 30 діб, наголосив, що воєнний стан буде застосований лише у випадку наземної російської воєнної агресії на території України.

«І зараз, коли нам треба об’єднати зусилля, коли нам треба прийняти надважливе рішення про оголошення воєнного стану, який – я хочу окремо наголосити – буде застосований виключно у випадку наземної російської воєнної агресії. Якщо дай Боже спільними зусиллями нам вдасться уникнути цього сценарію, я наголошую як Президент і Верховний Головнокомандувач ЗСУ – не буде обмеження прав, не буде обмеження свобод», – сказав Глава держави під час виступу у Верховній Раді.

«(Указом – ред.) я попросив дати право Президенту як тільки російський солдат перетне кордон – я не буду втрачати жодної секунди для того, щоб забезпечити захист української землі», – додав Петро Порошенко.

Глава держави також зазначив, що запроваджено воєнний стан буде на 30 діб.

Попередній Відбулась нарада з питань функціонування та землекористування веслувальної бази Бурштинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено